Dokonalý pôžitok z masáže

Nemusíte sa ponáhľať za masérom, prebíjať sa upchatým mestom či hľadať parkovacie miesto.                            Nemusíte nič, len oddychovať vo vlastnej obývačke.

Rýchlo a spoľahlivo

Vždy sa snažíme poskytnúť Vám termín masáže v čo najkratšom termíne. Našim bonusom je možnosť                          objednať si masáž online kedykoľvek odkiaľkolvek.

Rešpektujeme priania klientov

Zárukou našich služieb je naša túžba vyhovieť Vám. Krátkou konzultáciou zvolíme správny druh oleja a                      intenzitu masáže, aby bola masáž najefektívnejšia.

Odbornosť na prvom mieste

Vzdelanie a prax idú ruka v ruke. Naša odbornosť je podložená akreditáciou Univerzity Komenského v                        Bratislave. No a vám vďačíme za skúsenosti v praxi.


PONUKA

Klasická masáž

Pri masáži využívame intenzívnejšie hmaty, čím docielime celkové uvoľnenie stuhnutého svalstva a väzivového systému. Trením regenerujeme aj vnútorné orgány, urýchľujeme látkovú výmenu, čiže dochádza k celkovému uvoľneniu tela a čiastočnej detoxikácii.

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž je príjemná forma doplnenia stratenej energie a odbúrania nahromadeného stresu. Je to cesta k nájdeniu duševnej rovnováhy. Masážou sa prekrvia svaly a väzivový aparát, dochádza k urýchleniu látkovej výmeny a vylúčeniu odpadových látok z tela.

Športová masáž

Športová masáž je vhodná pre športovcov, ktorí sa potrebujú fyzicky či psychicky pripraviť na športový výkon, alebo naopak, uvoľniť organizmus po záťaži. Hmaty sú definované na kombináciu tlaku a trenia a sú cielene zamerané na vybranú časť tela.  

Potrebujete poradiť s výberom vhodnej procedúry?